• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

/Files/кар.jpg

Виховна робота у закладі здійснюється згідно законів України «Про освіту, «Про загальну середню освіту». «Про охорону дитинства», «Про позашкільну освіту», «Про молодіжні та дитячі організації», відповідно до програми «Основні орієнтири виховання учнів 1–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, «методичних рекомендацій з питань організації виховної роботи у навчальних закладах », на виконання річного плану роботи школи, планів класних керівників та класоводів.

Виховання учнів здійснюється в контексті громадянської і загальнолюдської культури, ґрунтується на свободі вибору мети життєдіяльності. Вихователі, класні керівники зосереджують увагу на вихованні патріотизму, морально-духовному становленні дітей та учнівської молоді, їх підготовці до активної, творчої, соціально значущої, сповненої особистісного смислу життєдіяльності, що є найважливішою складовою розвитку суспільства та держави. Програма виховання учнівської молоді визначає стратегію виховання підростаючого покоління в умовах становлення громадянського суспільства в незалежній Україні і спрямована на реалізацію соціальної функції виховання – забезпечення наступності духовного і морального досвіду поколінь, підготовки особистості до успішної життєдіяльності

Тема виховної роботи

Створення цілісної системи виховної роботи в умовах НУШ

Основною метою виховної діяльності закладу є формування компетентної особистості вихованця в умовах сучасного інноваційного освітнього середовища, створення умов для підтримки і розвитку природної обдарованості, багатогранних здібностей кожного учня, виховання громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу. Виховна робота в освітньому закладі базується на основних орієнтирах виховання учнів 1-11 класів.

/Files/images/правила1.jpg

/Files/images/изображение_viber_2019-06-10_13-59-17.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 745

Коментарi